skip to Main Content
504 632 940 serwis@eko-instal24.pl

Świadczymy usługi elektryczne dla osób prywatnych i firm.

Nasza firma świadczy usługi elektryczne.

Posiadamy stosowne kwalifikacje elektryczne do 1 kV oraz powyżej 1 kV w zakresie Eksploatacji i Dozoru urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wraz z uprawnieniami do wykonywania prac kontrolno – pomiarowych.

Zakres świadczonych usług elektrycznych.

Urządzenia i instalacje

Podłączamy urządzenia do istniejącej już instalacji elektroenergetycznej.

Kompleksowo wykonujemy różnego rodzaju instalacje elektryczne według indywidualnych projektów.

Pomiary kontrolno - ochronne

Posiadamy uprawnienia oraz sprzęt do wykonywania obowiązkowych pomiarów kontrolno – ochronnych budynków mieszkalnych, instalacji odgromowych, oporności izolacji, ochrony przeciwporażeniowej.

Pogotowie elektryczne

Jesteśmy do Twojej dyspozycji również w przypadku awarii, napraw i usterek instalacji elektrycznej tj. wyrwane gniazdka elektryczne, uszkodzone przewody, naprawa rozdzielni oraz skrzynek elektrycznych, wymiana uszkodzonych opraw elektrycznych i wiele innych.

Doradztwo

Doradzamy i podpowiadamy w doborze najodpowiedniejszych urządzeń i instalacji. Współpracujemy z wieloma producentami urządzeń i instalacji elektroenergetycznych zapewniając tym samym najlepsze ceny na rynku wraz z montażem.

Posiadamy stosowne uprawnienia elektryczne tzw. SEP, które uprawniają nas do wykonywania prac na stanowisku eksploatacji i Dozoru urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1 kV jak i powyżej 1 kV w zakresie obsługi, konserwacji, remontów i montażu oraz wykonywania prac kontrolno – pomiarowych.

Świadczymy usługi tzw. pogotowia elektrycznego w zakresie doraźnej pomocy elektryka: wymiany uszkodzonych przewodów i instalacji elektrycznych, podłączania urządzeń i wszelkich źródeł światła, podłączanie sprzętu AGD, płyt indukcyjnych, montaż gniazd siłowych, wymiana bezpieczników, montaż oświetlenia – wieszanie żyrandoli, listwy i oświetlenie LED, różnego rodzaju podświetlenia wg. projektu klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie montażu urządzeń i instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych i przemysłowych. Stale podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie aby w pełni zaspokoić potrzeby naszych klientów.

Świadczymy usługi elektryczne na terenie miast Wieluń, Sieradz, Wieruszów oraz Złoczew.

Podłączmy również do istniejących już instalacji elektrycznych pompy ciepła.

Back To Top