skip to Main Content
504 632 940 serwis@eko-instal24.pl

Świadczymy usługi hydrauliczne dla osób prywatnych i firm.

Nasza firma świadczy usługi hydrauliczne.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie wykonywania drobnych usług hydraulicznych oraz modernizacji już istniejących instalacji wod – kan.

Zakres świadczonych usług hydraulicznych.

Usuwanie awarii

Usuwanie wszelkich awarii hydraulicznych: przecieki, pęknięte rury, udrożnienie mechaniczne kanalizacji. Nasz hydraulik zajmuje się również usuwaniem i zabezpieczaniem wszelkich wycieków.

Instalacje wodno - kanalizacyjne

Wymiana istniejących instalacji, podłączanie urządzeń sanitarnych: pralek, zlewozmywaków, wanny, WC, bidety i inne.

Instalacje Centralnego Ogrzewania

Modernizacja i wymiana już istniejących instalacji centralnego ogrzewania, wymiana i montaż grzejników, konserwacja istniejącej instalacji CO.

Pogotowie hydrauliczne

Jesteśmy do Twojej dyspozycji praktycznie 24H jako pogotowie hydrauliczne. Współpracujemy z większością polskich producentów urządzeń sanitarnych i wodno – kanalizacyjnych.

Świadczymy usługi hydraulika w zakresie usuwania wszelkich awarii, wycieków, modernizacji i ulepszania już istniejącego centralnego ogrzewania np. poprzez montaż pomp ciepła jako wspomaganie do już istniejącej instalacji.

Zajmujemy się również sprzedażą i montażem kaloryferów już istniejących na nowe. Pomagamy w doborze odpowiednich grzejników do już istniejącej instalacji CO.

Zajmujemy się również wymianą istniejących pieców centralnego ogrzewania na nowsze jednostki zasilane paliwem stałym np. pelletem. Pomagamy w doborze najodpowiedniejszego pieca oraz zajmujemy się również jego późniejszym serwisem, naprawami i konserwacją.

Zajmujemy się również montażem wszelkich płyt oraz pieców gazowych. Podłączamy również kuchenki gazowe w domach jednorodzinnych. Po każdym podłączeniu wykonujemy próbę szczelności. Zajmujemy się również montażem płyt indukcyjnych wraz z podłączeniem do istniejących instalacji elektrycznych.

Świadczymy również usługi hydrauliczne jako pogotowie hydrauliczne wodno – kanalizacyjne: naprawa uszkodzonych rur, cieknących kranów, zaworów, drobne naprawy i montaże, wymiana już istniejącej armatury. Nasz hydraulik jest do Twojej dyspozycji praktycznie 24H.

Świadczymy usługi hydrauliczne na terenie miast Wieluń, Sieradz, Wieruszów oraz Złoczew.

Podłączamy i montujemy następując urządzenia sanitarne: brodziki, kabiny prysznicowe, natryski, spłuczki, sedesy, kratki ściekowe, zmywarki i wiele innych.

Back To Top