skip to Main Content
504 632 940 serwis@eko-instal24.pl

Zajmujemy się kompleksowo montażem paneli i instalacji fotowoltaicznych. Pomagamy w uzyskaniu dotacji z programu "Mój Prąd"

Nasza firma świadczy usługi sprzedaży i montażu paneli fotowoltaicznych.

Posiadamy niezbędną wiedzę, kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe w zakresie wyceny oraz montażu paneli fotowoltaicznych.

Zakres świadczonych usług.

Zapytanie i bezpłatna wycena u klienta.

Złóż nam zapytanie ofertowe, a nasz przedstawiciel odwiedzi Cie bezpośrednio w Twoim domu i dokona wyceny montażu paneli i instalacji fotowoltaicznych. Pomagamy również w doborze odpowiedniego osprzętu renomowanych firm.

Kompleksowość usługi.

Podczas wyceny otrzymasz od nas projekt całego systemu instalacji fotowoltaicznej oraz dostarczymy do Ciebie wszystkie niezbędne urządzenia i osprzęt: panele i inwertery solarne oraz cały system montażowy.

Przyłącze do sieci.

Po dokonanym montażu paneli fotowoltaicznych wykonamy przyłącze całego systemu do istniejącej instalacji elektroenergetycznej Twojego domu.

Dotacje

Pomagamy w uzyskaniu dotacji z programu „Mój prąd” w zakresie sporządzenia całego i gotowego do złożenia wniosku we właściwym urzędzie.

Nasza usługa obejmuje montaż paneli fotowoltaicznych na dachach budynków jednorodzinnych jak i na gruncie. Cały system jest tak skonstruowany, że przy nadwyżce wyprodukowanego prądu jest on odsprzedawany do sieci, a w przypadku kiedy nie jesteśmy w stanie zaspokoić sami swojego zapotrzebowania energetycznego prąd pobierany jest z sieci.

Swoje usługi świadczymy dla osób indywidualnych, gospodarstw domowych oraz firm i instytucji. Pomagamy w uzyskaniu stosownych dotacji.

Współpracujemy z wieloma renomowanymi i sprawdzonymi producentami paneli fotowoltaicznych zapewniając państwu fachową pomoc w doborze najodpowiedniejszego systemu fotowoltaicznego.

Wykonywane przez nas systemy fotowoltaiczne cechują się dużą wydajnością, bezawaryjnością, trwałością i przede wszystkim ekologią oraz energooszczędnością.

Po każdym montażu paneli fotowoltaicznych nasz elektryk podłącza całą instalację do istniejącej sieci elektroenergetycznej. Na życzenie klienta wykonujemy również montaż pomp ciepła, jako instalacja wspomagająca ogrzewanie całego domu.

Świadczymy usługi montażu paneli i instalacji fotowoltaicznych na terenie miast Wieluń, Sieradz, Wieruszów oraz Złoczew.

Dzięki dotacji znacznie obniżysz koszt montażu paneli fotowoltaicznych. Nasz doradca sporządzi dla Ciebie gotowy wniosek do złożenia w urzędzie.

Back To Top